sobota, 5 maja 2018

Trudne życie fotoreportera...9 komentarzy:

 1. Super! Czarno-białe zdjęcia na prawdę nadają temu wszystkiemu ciekawej kontrowersji. Bardzo lubię czarno-białe zdjęcia bo mają swoj taki charakter i wyglądają trochę jakby były stare. Uroczystości wgl. nadają się świetnie na czarno białe zdjęcia bo mają swoj wzniosły charakter. Na prawdę masz ciekawe zdjęcia podoba mi się twój blog.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mi się podoba wykorzystywanie przez Ciebie czarno-białych zdjęć. Zdjęcia są świetne!
  Pozdrawiam serdecznie oraz zapraszam do siebie! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Teraz wszyscy jesteśmy fotografami ;)
  Świetnie podpatrzone.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czarno białe zdjęcia są bardzo efektowne i pasują do całej sytuacji

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna sesja! Odstawiłaś kawał dobrej roboty, dzięki twojej ingerencji w zdjęcia nabrały magii której nie miałyby bez tego. Fajnie popatrzeć na zdjęcia które przedstawiają w fajny sposób zwykłe sytuacje. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Podoba mi się twój blog, na prawdę masz ciekawe zdjęcia co ostatnio jest rzadkością wśród blogów fotograficznych na przestrzeni ostatnich miesięcy. Fajnie znów widzieć coś ciekawego!

  OdpowiedzUsuń
 7. Szkoda że tak długo nie pojawiła się tutaj żadna nowa sesja. Fajnie byłoby zobaczyć nowe zdjęcia w wykonaniu tego autora. Wrocław na pewno kryje w sobie jeszcze dużo ciekawych miejsc.

  OdpowiedzUsuń
 8. Sam pracowałem jako fotoreporter dla jednej z gazet Warszawskich i przyznaje że jest ciężko. Teraz każdy może sobie pozwolić na aparat lepszy czy gorszy, może być freelancerem i walczyć o swoją uwagę

  OdpowiedzUsuń